Przedszkolaki wypożyczają

Dodano: 23 grudnia 2022

Wprowadzenie dzieci w świat literatury rozpoczyna się od wczesnych lat. Wiek przedszkolny jest doskonałym czasem na rozbudzenie zainteresowań czytelniczych i promowanie czytelnictwa wśród najmłodszych dzieci.

Dzięki wieloletniej współpracy z Panią Dyrektor z Przedszkola nr 1 i pracującymi tam Paniami, możemy pochwalić się tym, że przetarte są szlaki dla kolejnych grup przedszkolnych, a nawet szkolnych do zapisania się do Biblioteki Publicznej w Brzesku, bowiem przedszkole to przychodzi nie tylko na lekcje biblioteczne, ale również na wypożyczanie książek.

Z tej okazji chcieliśmy nagrodzić przedszkolaków – czytelników z Przedszkola nr 1 za systematyczne wypożyczanie książek, dlatego podczas ostatniego spotkania wręczyliśmy im gwiazdkowy prezent.

Dziękujemy również rodzicom, którzy z zaangażowaniem zapisują dzieci do Biblioteki. Wszyscy razem zaszczepiamy chęć do czytania, utwierdzamy w przekonaniu, że książka to źródło wiedzy i przyjemności. Jednocześnie zapraszamy do współpracy inne przedszkola i szkoły.

Galeria zdjęć

Przedszkolaki wypożyczająPrzedszkolaki wypożyczająPrzedszkolaki wypożyczają

 

"Książka i możliwość czytania to jeden z największych cudów naszej cywilizacji."

Maria Dąbrowska

 Kontakt

Powiatowa i Miejska Biblioteka
Publiczna w Brzesku

Plac Targowy 10
32-800 Brzesko

tel./ fax. (14) 66-312-02, (14) 68-64-550
e-mail: kontakt@bibliotekabrzesko.pl

Inspektor Ochrony Danych Małgorzata Kucia
e-mail: ido@bibliotekabrzesko.pl

Dane kontaktowe