Królowa Śniegu

Dodano: 19 maja 2023

9 maja nauczyciele, rodzice oraz uczniowie z Publicznej Szkoły Podstawowej w Gnojniku zaprezentowali brzeskim przedszkolakom spektakl pt. „Królowa Śniegu”, oparty na baśni Hansa Christiana Andersena. Jest to historia dziewczynki Gerdy, która wyrusza w podróż aby ratować swojego przyjaciela Kaja, uwięzionego przez potężną i tajemniczą Królową Śniegu. W niebezpiecznych przygodach wspierali ją nowo zapoznani i życzliwi przyjaciele: wróbelek Ćwirek i Renifer. Dzięki ich pomocy odnalazła zaginionego chłopca i gorącymi łzami roztopiła lód w jego sercu.

Aktorzy świetnie wczuli się w grane przez siebie role i z uśmiechem na twarzy pokonali sceniczną tremę. Otrzymali wiele braw. Wszystkim zaangażowanym w  przygotowanie przedstawienia serdecznie dziękujemy za włożony trud, wytrwałość na próbach radość jaką sprawili oglądającym oraz dostarczenie niezapomnianych wrażeń.

Królowa ŚnieguKrólowa ŚnieguKrólowa ŚnieguKrólowa ŚnieguKrólowa ŚnieguKrólowa ŚnieguKrólowa ŚnieguKrólowa ŚnieguKrólowa ŚnieguKrólowa Śniegu