Uroczyste wręczenie nagród i dyplomów uczestnikom konkursu plastycznego "W świecie dzieł Aleksandra Fredry"

Dodano: 5 czerwca 2023

03.06.2023 r. w Oddziale dla Dzieci PiMBP w Brzesku odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom powiatowego konkursu plastycznego „W świecie dzieł Aleksandra Fredry”. Celem konkursu było pogłębienie wiedzy na temat twórczości tego najwybitniejszego polskiego komediopisarza. Nagrody dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego wręczyła dyrektor PiMBP Karina Legutek. Podczas tej uroczystości obyło się również otwarcie wystawy prac konkursowych. Dzieła prezentowane są na pierwszym piętrze, przed wejściem do Oddziału dla Dzieci. Serdecznie zapraszamy do ich podziwiania.