Przedgórze światłem malowane

Dodano: 19 lutego 2013

Zapraszamy do obejrzenia wystawy fotograficznej, na którą składają się zdjęcia uczestników warsztatów fotograficznych zorganizowanych przez Kwartet na Przedgórzu.

Warsztaty prowadziły: Monika Targosz i Małgorzata Duśko-Shekar.

W ramach ekspozycji prezentowane są prace: Lidii Mazur, Klaudii Ptasińskiej, Marka Białki, Piotra Olczaka, Anny Tomaszek, Agnieszki Obal, Łukasza Serafina, Małgorzaty Baczyńskiej, Anny Smulskiej, Łukasza Mączko, Beaty Glapińskiej, Marty Michalec, Anny Gurgul, Bartosza Wójcika.

Wystawę można obejrzeć w Regionalnym Centrum-Kulturalno-Bibliotecznym w Brzesku, na piętrze bibliotecznym (piętro I) obok Oddziału dla Dzieci.

Zapraszamy!

Przedgórze światłem malowanePrzedgórze światłem malowanePrzedgórze światłem malowane