Najtrudniejszy pierwszy krok

Dodano: 9 sierpnia 2011

„Najtrudniejszy pierwszy krok” – tak pierwsze zajęcia kursu komputerowego podsumowali seniorzy biorący w nim udział. W czasie pierwszego spotkania uczestnicy poznali podstawowe funkcje komputera. Zajęcia odbywają się w małych grupach, co pozwala na bieżąco pomagać każdemu słuchaczowi. Prowadzącego wspierają pracownicy Biblioteki, czuwając nad sprawnym wykonywaniem ćwiczeń.

Wszystkich chętnych do utrwalenia poznanych dotąd zagadnień zapraszamy do Działu Multimedialnego w godzinach pracy Biblioteki, gdzie można bezpłatnie skorzystać z komputera.

Najtrudniejszy pierwszy krokNajtrudniejszy pierwszy krokNajtrudniejszy pierwszy krokNajtrudniejszy pierwszy krok