Wyniki konkursu "Wyślij pocztówkę z ziemi brzeskiej"

Dodano: 1 października 2013

We wrześniu przeprowadzony został konkurs plastyczny na pocztówki prezentujące takie miejsca w naszym regionie, które uznać można za wizytówkę powiatu. Poniżej zamieszczamy listę zwycięzców. Jeszcze dzisiaj opublikujemy galerię nagrodzonych prac.

I miejsce: Ewelina Chudyba (PG na 2 w Brzesku), Olga Śmietana (PG w Gnojniku)

II miejsce: Klaudia Warkocz (PG w Uszwi), Mariusz Roczniak (ZS w Woli Dębińskiej)

III miejsce: Gabriela Ciemięga (ZS w Woli Dębińskiej), Aleksandra Mytnik (ZS w Woli Dębińskiej), Karolina Klimek (PG nr 2 w Brzesku)

Wyróżnienie: Zuzanna Pawlik (PG nr 2 w Brzesku), Klaudia Lutyńska (PG nr 2 w Brzesku), Dominika Wołek (ZS w Woli Dębińskiej)

Dziękujemy za liczny udział w konkursie. Laureaci zostaną zaproszeni do siedziby Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Brzesku w celu odebrania nagród. O dacie wręczenia nagród poinformujemy telefonicznie szkoły zwycięzców.

Wyniki konkursu Wyniki konkursu Wyniki konkursu Wyniki konkursu Wyniki konkursu Wyniki konkursu Wyniki konkursu Wyniki konkursu Wyniki konkursu Wyniki konkursu