Spotkanie z poezją Wandy Chotomskiej

Dodano: 1 kwietnia 2014

„Zaczarowane słowa” – pod takim hasłem 28 marca odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski poezji Wandy Chotomskiej. W konkursie zorganizowanym przez Powiatową i Miejską Bibliotekę Publiczną w Brzesku z okazji 85. rocznicy urodzin poetki i Światowego Dnia Poezji wzięło udział 25 uczniów klas I-III, reprezentujących szkoły podstawowe powiatu brzeskiego.

Jury w składzie: Ewelina Stępień – instruktor MOK (przewodnicząca Jury), Maria Marek – dyrektor PiMBP oraz Karina Legutek – kierownik Oddziału dla Dzieci PiMBP wyłoniło następujących laureatów: I miejsce: Kalina Czarnecka, II miejsce ex aequo: Amelia Kural i Bartosz Pajor, III miejsce: Natalia Pajor. Przyznano także trzy Wyróżnienia, które otrzymali: Anna Zych, Katarzyna Wilk i Amadeusz Bielerzewski.

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym i dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie.