Co ze mną, co z nami Janie Pawle II?

Dodano: 29 kwietnia 2014

W sobotnie popołudnie 26 kwietnia w przeddzień kanonizacji papieża Jana Pawła II w wypełnionej po brzegi Sali RCKB odbył się niezwykły spektakl dedykowany Ojcu Świętemu.

Spektakl słowno-muzyczny „Co ze mną, co z nami Janie Pawle II?” został zrealizowany przez Agatę Podłęcką i Grupę Teatralną działającą przy parafii Miłosierdzia Bożego w Brzesku. Młodzi artyści zaprezentowali m.in. teksty Agaty Podłęckiej. Na uwagę zasługuje fakt, że autorami dwóch utworów muzycznych są: Katarzyna Gawenda i Damian Witkowski, występujący tego wieczoru wraz z rówieśnikami. Aranżacje muzyczne przygotowali Andrzej Gicala i Krzysztof Szydłowski, scenografię Anna Serwin a wsparciem duchowym całą grupą otoczył Ksiądz Radosław Olejarz.

Blisko 60 osobowy zespół młodych wykonawców zaprezentował refleksyjne teksty i piosenki nawiązujące do nauki Jana Pawła II oraz wypływających z niej wartości. Szczególna i wyjątkowa atmosfera wieczoru przyczyniła się do głębszego przeżywania uroczystej kanonizacji Jana Pawła II i Jana XXIII.

Organizatorami wieczoru byli: Miejski Ośrodek Kultury, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna oraz Grupa Teatralna działająca przy parafii Miłosierdzia Bożego w Brzesku.

Co ze mną, co z nami Janie Pawle II?Co ze mną, co z nami Janie Pawle II?Co ze mną, co z nami Janie Pawle II?Co ze mną, co z nami Janie Pawle II?Co ze mną, co z nami Janie Pawle II?Co ze mną, co z nami Janie Pawle II?Co ze mną, co z nami Janie Pawle II?Co ze mną, co z nami Janie Pawle II?Co ze mną, co z nami Janie Pawle II?Co ze mną, co z nami Janie Pawle II?Co ze mną, co z nami Janie Pawle II?Co ze mną, co z nami Janie Pawle II?Co ze mną, co z nami Janie Pawle II?Co ze mną, co z nami Janie Pawle II?Co ze mną, co z nami Janie Pawle II?