Otwarcie wystawy Pani Małgorzaty Mizi

Dodano: 30 listopada 2011

26 listopada 2011r. w Sali Wystawienniczo - Odczytowej Regionalnego Centrum Kulturalno-Bibliotecznego odbyło się otwarcie wystawy malarstwa Pani Małgorzaty Mizi. Mimo, iż była to „andrzejkowa sobota”, na wystawie nie brakowało entuzjastów sztuki. Niezwykle ciepła i serdeczna atmosfera jaka towarzyszyła spotkaniu z Artystką, sprzyjała dyskusji oraz refleksji.

Prace można podziwiać do 01.01.2012 r. w Sali Wystawienniczo-Odczytowej RCKB w godzinach otwarcia Biblioteki.