Artur Barciś Show

Dodano: 9 grudnia 2016

7 grudnia 2016 r. gościem naszej Biblioteki był Artur Barciś - popularny aktor teatralny i filmowy.

Artur Barciś zaprezentował brzeskiej publiczności show "ABS, czyli o tremie, dykcji i różnego rodzaju "sypkach", w którym zaprosił nas za kulisy teatru i planu filmowego opowiadając o tremie, dykcji, aktorskich wpadkach oraz dowcipach jakie aktorzy robią sobie na scenie.

Artysta przywołał wiele anegdot dotyczących jego aktorskiej kariery. Zaprezentował również swój talent wokalny, wykonując po mistrzowsku piosenki ze swojego scenicznego repertuaru.

Aktor nawiązał niezwykły kontakt z publicznością, która żywo reagowała na opowiadane przez niego anegdotki. Wszyscy uczestnicy spotkania doskonale się bawili. Po występie najgorliwsi fani z niecierpliwością czekali na spotkanie z Aktorem twarzą w twarz, by zdobyć autograf i pamiątkowe zdjęcie.

Relacja filmowa przygotowana przez Tarnowska.tv