Kurs komputerowy dla seniorów rozpoczęty!

Dodano: 4 sierpnia 2011

03.08.2011r. odbyło się pierwsze spotkanie w ramach organizowanego przez PiMBP w Brzesku kursu komputerowego dla seniorów. Spotkanie miało charakter organizacyjny. Seniorzy mieli okazję zasygnalizować swoje oczekiwania i potrzeby związane z nauką obsługi komputera i Internetu. W zajęciach prowadzonych przez pana Marka Jadczaka weźmie udział 12 uczestników. Będą się one odbywały w Dziale Multimedialnym w każdy wtorek i czwartek sierpnia. Wszystkim uczestnikom życzymy owocnej nauki, zadowolenia z jej efektów, a także radości korzystania z nowoczesnych środków komunikacji.

Kurs komputerowy dla seniorów rozpoczęty!Kurs komputerowy dla seniorów rozpoczęty!