Cudowny świat książek Astrid Lindgren - rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

Dodano: 22 czerwca 2012

21 czerwca 2012 r. miało miejsce uroczyste podsumowanie Konkursu Plastycznego „Cudowny świat książek Astrid Lindgren”, zorganizowanego przez Oddział dla Dzieci PiMBP w Brzesku z okazji 105. rocznicy urodzin i 10. rocznicy śmierci szwedzkiej pisarki dla dzieci. Konkurs zakończył Majowe Dni Książki w brzeskiej Książnicy.

Zadaniem każdego uczestnika było wykonanie dowolną techniką ILUSTRACJI DO WYBRANEJ KSIĄŻKI AUTORSTWA ASTRID LINDGREN.

Komisja w składzie:

• dyr. PiMBP – Maria Marek
  • instruktor PiMBP – Renata Wielgosz
  • kier. Oddziału Dla Dzieci – Karina Legutek

po obejrzeniu wszystkich prac postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

• I miejsce: Wiktoria Kożuch (kl. II d)
  • II miejsce: Paweł Zając (kl. III d)
  • III miejsce: Zuzanna Sowa (kl. III d)

• Wyróżnienie: Wojciech Górski (kl. II d)

Laureaci konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe, a pozostali uczestnicy podziękowania i nagrody pocieszenia – kolorowe teczki.

Prace uczestników konkursu można oglądać w Oddziale dla Dzieci PiMBP w Brzesku.