Wręczenie nagród za konkurs "Do ślicznej książeczki wyjątkowe zrób zakładeczki"

Dodano: 4 kwietnia 2022

26.03.2022r. w Oddziale dla Dzieci odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu „Do ślicznej książeczki wyjątkowe zrób zakładeczki” Dyplomy i wyróżnienia wręczyła zwycięzcom Dyrektor PiMBP P. Karina Legutek. Nagrody w konkursie ufundowali Urząd Miejski w Brzesku, Platon, BIG PEN Brzesko > Dobry Sklep Papierniczy oraz PiMBP w Brzesku. Serdecznie dziękujemy. Wszystkich, którzy nie mogli dotrzeć na dzisiejsze spotkanie zapraszamy po odbiór nagród w godzinach pracy biblioteki. Również 26.03.2022 r. odbyło się otwarcie wystawy, na której prezentowane są wszystkie dostarczone zakładki. Prace można zobaczyć na pierwszym piętrze obok wejścia do Oddziału dla Dzieci.

Wręczenie nagród za konkurs Wręczenie nagród za konkurs Wręczenie nagród za konkurs