Teatr cieni z "Bohaterami codzienności"

Dodano: 28 kwietnia 2022

27.04.2022r. odbyły się warsztaty teatralne z technik teatru cieni. Mogły zostać zrealizowane dzięki dofinansowaniu z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Partnerstwo dla Książki. Zadanie organizowane przez naszą bibliotekę nosi tytuł: „Bohaterowie codzienności” i ma na celu m.in. uwrażliwić na siebie wzajemnie osoby pełno- i niepełnosprawne.

Warsztaty prowadził Maciej Sikorski z Teatru EXIT z Krakowa wraz z niepełnosprawnymi aktorami tegoż teatru: Natalią Lewandowską, Tomaszem Balonem, Marcinem Konikiem, Ryszardem Waligórą, Tomaszem Buczko. Osoby te są zrzeszone również w Katolickim Stowarzyszeniu Osób Niepełnosprawnych i ich Przyjaciół „Klika”.

Udział w warsztatach wzięli podopieczni Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Złotej oraz Warsztatów Terapii Zajęciowej w Brzesku.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i aktywność w czasie warsztatów. Poznane techniki przydadzą się w codziennej pracy teatralnej wspomnianych ośrodków, a my będziemy mogli podziwiać ich występy już w czerwcu.Galeria zdjęć

Teatr cieni z Teatr cieni z Teatr cieni z Teatr cieni z Teatr cieni z Teatr cieni z Teatr cieni z Teatr cieni z Teatr cieni z Teatr cieni z Teatr cieni z Teatr cieni z Teatr cieni z Teatr cieni z Teatr cieni z Teatr cieni z Teatr cieni z Teatr cieni z Teatr cieni z Teatr cieni z Teatr cieni z Teatr cieni z Teatr cieni z Teatr cieni z Teatr cieni z Teatr cieni z Teatr cieni z Teatr cieni z Teatr cieni z Teatr cieni z

 

"Książka i możliwość czytania to jeden z największych cudów naszej cywilizacji."

Maria Dąbrowska

 Kontakt

Powiatowa i Miejska Biblioteka
Publiczna w Brzesku

Plac Targowy 10
32-800 Brzesko

tel./ fax. (14) 66-312-02, (14) 68-64-550
e-mail: kontakt@bibliotekabrzesko.pl

Inspektor Ochrony Danych Małgorzata Kucia
e-mail: ido@bibliotekabrzesko.pl

Dane kontaktowe