Kicia Kocia w Bibliotece!

Dodano: 10 czerwca 2022

Od 31 maja do 7 czerwca w PiMBP w Brzesku gościła uwielbiana przez wielu naszych małych czytelników Kicia Kocia.

Najważniejszą częścią wizyty Kici Koci w Brzesku był Dzień Dziecka! Tego dnia każdy mały fan Kici Koci mógł przyjść do Oddziału dla Dzieci porozmawiać z nią, przybić sobie piątkę, przytulić, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie czy też otrzymać autograf ze specjalną dedykacją. Tłum dzieci, które w tym dniu przyszły spotkać swoją ulubioną bohaterkę zaskoczył nas wszystkich!

Kicia Kocia wzięła również udział w Korowodzie Bajkowych postaci, który odbywa się w naszej bibliotece co roku i ma na celu rozbudzanie zainteresowań literackich oraz upowszechnianie kultury czytelnictwa wśród dzieci.

Kicia Kocia miała bardzo pracowity tydzień w Brzeskiej Bibliotece. W pozostałe dni spotykała się bowiem z przedszkolakami. Nie sposób wymienić wszystkich grup przedszkolnych, z którymi Kicia Kocia bawiła się, tańczyła, śpiewała, czytała i którym odpowiadała na pytania. Łącznie Kicia Kocia poprowadziła 17 spotkań, w których uczestniczyło blisko 1000 dzieci!

Kicia Kocia w Bibliotece! Kicia Kocia w Bibliotece! Kicia Kocia w Bibliotece! Kicia Kocia w Bibliotece! Kicia Kocia w Bibliotece! Kicia Kocia w Bibliotece! Kicia Kocia w Bibliotece! Kicia Kocia w Bibliotece! Kicia Kocia w Bibliotece! Kicia Kocia w Bibliotece! Kicia Kocia w Bibliotece! Kicia Kocia w Bibliotece! Kicia Kocia w Bibliotece! Kicia Kocia w Bibliotece! Kicia Kocia w Bibliotece! Kicia Kocia w Bibliotece! Kicia Kocia w Bibliotece! Kicia Kocia w Bibliotece! Kicia Kocia w Bibliotece! Kicia Kocia w Bibliotece! Kicia Kocia w Bibliotece! Kicia Kocia w Bibliotece! Kicia Kocia w Bibliotece! Kicia Kocia w Bibliotece! Kicia Kocia w Bibliotece! Kicia Kocia w Bibliotece! Kicia Kocia w Bibliotece! Kicia Kocia w Bibliotece! Kicia Kocia w Bibliotece! Kicia Kocia w Bibliotece! Kicia Kocia w Bibliotece! Kicia Kocia w Bibliotece! Kicia Kocia w Bibliotece! Kicia Kocia w Bibliotece! Kicia Kocia w Bibliotece!