Przedszkolaki Janowi Pawłowi II

Dodano: 2 listopada 2022

Dnia 26 października odbył się występ przedszkolaków z Publicznego Przedszkola nr 10 z Oddziałem Integracyjnym im. Jana Pawła II w Brzesku.

Uroczyste przedstawienie zostało przygotowane w ramach obchodów Miesiąca Papieskiego. W trakcie występu dzieci śpiewały, tańczyły, mówiły wiersze w hołdzie Wielkiemu Polakowi – świętemu Janowi Pawłowi II. Przypomniały tym samym, że Jego słowa wciąż wiele dla nas znaczą. Wszyscy wspólnie zaśpiewaliśmy pieśń Barka, ulubioną piosenkę Jana Pawła II. Tym akcentem zbliżyliśmy się do końca przygotowanej uroczystości.

Koncert słowno-muzyczny podziwiali rodzice, dziadkowie występujących dzieci, emerytowani i obecni pracownicy przedszkola nr 10, dzieci z brzeskich szkół i przedszkoli oraz dzieci z Publicznego Przedszkola im. Jana Pawła w Szczepanowie Serdecznie dziękujemy dyrekcji, nauczycielom z Przedszkola nr 10 oraz występującym dzieciom za dostarczenie wielu niezapomnianych wrażeń i przeżyć podczas przedstawienia.

Przedszkolaki Janowi Pawłowi IIPrzedszkolaki Janowi Pawłowi IIPrzedszkolaki Janowi Pawłowi IIPrzedszkolaki Janowi Pawłowi IIPrzedszkolaki Janowi Pawłowi II