Przed zapaleniem choinki

Dodano: 23 grudnia 2022

Stało się tradycją, że biblioteczną choinkę w Oddziale dla Dzieci ubierają przedszkolaki. Każdego roku inne Przedszkole w ramach całorocznej współpracy może uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu. W tym roku świąteczne drzewko w Oddziale dla Dzieci ubrały przedszkolaki z  Publicznego Przedszkola nr 4 w Brzesku. Ubieranie choinki, to moment na który z niecierpliwością czekają wszystkie dzieci. Biblioteczne drzewko prezentuje się wyjątkowo i przypomina nam, że Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami.

Dziękujemy przedszkolakom za wyjątkowe spotkanie i przyniesione piękne ozdoby choinkowe oraz życzymy wszystkim Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku 2023!

Przed zapaleniem choinkiPrzed zapaleniem choinkiPrzed zapaleniem choinkiPrzed zapaleniem choinkiPrzed zapaleniem choinkiPrzed zapaleniem choinki