Bajkowy Bal Przebierańców

Dodano: 13 lutego 2023

W sobotnie południe 28 stycznia w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Brzesku odbył się bal karnawałowy zorganizowany przez Oddział dla Dzieci.

Na pięknie udekorowaną salę przybyły dzieci przebrane w najróżniejsze stroje. Były: księżniczki, królewny, czarownice, motylki, rycerze, policjanci, pająki, Spider-Mani, pszczółki, biedroneczki oraz inne postacie ze znanych dzieciom bajek. Wszystkie stroje imponowały pomysłowością.

Zabawę dzieciom umiliła Pani Ewa Budzik z Muzyczny Zakątek Funny Bunny, która poprowadziła pierwszą część imprezy. Następnie przebojową zabawę zapewnił Pan Krzysztof Szydłowski wraz z córką Jagodą. Oprócz pląsów i tańców były także konkursy, w których dzieci ochoczo brały udział. W trakcie przerwy dzieci mogły skorzystać ze słodkiego poczęstunku. Radości było co niemiara przy znanych zabawach ruchowych. Odtańczyliśmy tradycyjne „Kaczuszki…” i  „Ojca Wirgiliusza” i Jedzie pociąg z daleka, ale także nowsze hity jak np. Boogi Woogie czy Szaloną krowę.

Było kolorowo i wesoło, a uśmiech nie znikał z twarzy uczestników Mamy nadzieję, że wszystkim pozostaną miłe wspomnienia.