Przedszkolaki Janowi Pawłowi II

Dodano: 2 listopada 2023

31 października w naszej bibliotece odbył się występ przedszkolaków z Publicznego Przedszkola im. Jana Pawła II w Szczepanowie.

Wydarzenie zostało przygotowane w ramach obchodów Miesiąca Papieskiego. W trakcie występu dzieci z zaangażowaniem śpiewały, tańczyły, mówiły wiersze w hołdzie Wielkiemu Polakowi – świętemu Janowi Pawłowi II, przypominając tym samym, że Jego słowa wciąż wiele dla nas znaczą. Był również czas na wspólny śpiew. Wszyscy wraz z publicznością, na której zasiedli burmistrz Brzeska P. Tomasz Latocha, vice starosta Maciej Podobiński, rodzice występujących dzieci oraz brzeskie przedszkolaki z nauczycielkami zaśpiewaliśmy „Taki duży taki mały” oraz „Nie ma takiego jak Jezus”. W podziękowaniu za piękne przedstawienie dzieci otrzymały od Burmistrza Brzeska Pana Tomasza Latochy i dyrekcji PiMBP Pani Kariny Legutek upominki. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy dyrekcji, nauczycielom z Przedszkola w Szczepanowie, a przede wszystkim występującym dzieciom za dostarczenie wielu niezapomnianych wrażeń i przeżyć podczas przedstawienia oraz miłą współpracę.