Mały, wielki człowieku!

Dodano: 20 listopada 2023

Zapraszamy dzieci i rodziców do naszego bibliotecznego kącika czytelniczego. Dla nowych, małych czytelników mamy cudowną niespodziankę. Już po raz kolejny, uczestnicy akcji Mała Książka – Wielki Człowiek otrzymują wyprawkę czytelniczą, na którą składają się m.in. dwie książki: „Krasnal w krzywej czapce” dla malucha oraz „Książką połączeni, czyli Mały Czytelnik w bibliotece” – książka dla rodzica/ opiekuna, oraz karta do zbierania naklejek. W kąciku czekają na dzieci inne atrakcje, które mamy nadzieję, zmotywują dzieci do czytania i wypożyczania.

Mały, wielki człowieku!Mały, wielki człowieku!Mały, wielki człowieku!Mały, wielki człowieku!