Nim zabłyśnie choinka

Dodano: 28 grudnia 2023

Święta w bibliotece nie byłyby takie same, gdyby nie coroczne spotkanie z ubieraniem choinki. 15 grudnia do Oddziału dla Dzieci zawitali zerówkowicze z PSP nr 1 wraz z wychowawczyniami. Tematem zajęć były tradycje i zwyczaje związane ze Świętami Bożego Narodzenia. W piękny i niepowtarzalny nastrój bożonarodzeniowy, wprowadziła małych czytelników prezentacja multimedialna mówiąca o symbolice pierwszej gwiazdki. Głównym punktem spotkania było ubieranie choinki, zdaniem wszystkich najpiękniejszy i najprzyjemniejszy zwyczaj świąteczny. Stało się już tradycją, że biblioteczną choinkę ubierają dzieci. Nasi goście zawiesili na choince kolorowe bańki, ozdoby i łańcuchy, również te, które sami wykonali i przynieśli. Wszystkim udzieliła się świąteczna atmosfera, biblioteka otrzymała wielką świąteczną kartkę z własnoręcznymi podpisami dzieci, a całe spotkanie zakończyło się życzeniami i słodką niespodzianką dla naszych miłych gości.

Dziękujemy za wspólne przemiłe przeżycia i życzymy Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2024!

Nim zabłyśnie choinkaNim zabłyśnie choinkaNim zabłyśnie choinkaNim zabłyśnie choinkaNim zabłyśnie choinkaNim zabłyśnie choinkaNim zabłyśnie choinkaNim zabłyśnie choinkaNim zabłyśnie choinka