Kreatywne warsztaty z Katarzyną Kurdziel

Dodano: 7 grudnia 2023

5 grudnia Oddział dla Dzieci zorganizował spotkanie z Katarzyną Kurdziel z wykształcenia pedagog. Na co dzień Pani Katarzyna pracuje jako nauczycielka w Przedszkolu i dziennikarka, współpracuje również z krakowskim wydawnictwem „Petrus”. Na swoim koncie posiada kilka książek, do których wykonała ilustrację, m.in. do bajek: „Bajki taty Smoka”, „Przygody Mai”, „Proszę, Przepraszam, Dziękuję”. Prowadzi również warsztaty na terenie Polski z zakresu ilustracji, bajkoterapii oraz arteterapii.

Na spotkanie zostały zaproszone dzieci z Publicznego Przedszkola nr 4 i nr 10 w Brzesku. Kreatywne warsztaty literacko-plastyczne miały charakter, mikołajowo-świąteczny. Podczas spotkania na dzieci czekał list od Św. Mikołaja, zimowe zagadki z bohaterami „Krainy Lodu”. Kolejną częścią spotkania były wyczekiwane kreatywne warsztaty plastyczne w trakcie których, każdy mógł ozdobić swojego styropianowego bałwanka. Dziękujemy za kreatywne spotkanie pełne wrażeń i niespodzianek.