Wolontariusze ZHP w brzeskiej bibliotece

Dodano: 5 marca 2024

2 marca w naszej bibliotece gościliśmy harcerzy ze Szczepu Gwieździstego ZHP Kraków Podgórze, którzy w ramach wolontariatu poprowadzili spotkanie dla dzieci. Podczas warsztatów opowiadali o harcerstwie oraz dali wskazówki jak udzielić pierwszej pomocy. Dzieci brały też udział w zabawach ruchowych, uczyły się pląsów oraz wspólnie śpiewały piosenki harcerskie. Ponadto wolontariusze pomagali w porządkowaniu księgozbioru oraz innych drobnych pracach bibliotekarskich.

Dzięki uprzejmości burmistrza Tomasza Latochy każdy harcerz za swoje zaangażowanie otrzymał pamiątkowe gadżety promujące miasto i gminę. Dziękujemy także KGW w Biesiadkach za przygotowanie słodkiego poczęstunku. Wszyscy świetnie się bawiliśmy, a harcerzom dziękujemy za tak miło spędzony czas z dziećmi i oczywiście zapraszamy ponownie.

Galeria zdjęć

Wolontariusze ZHP w brzeskiej biblioteceWolontariusze ZHP w brzeskiej biblioteceWolontariusze ZHP w brzeskiej biblioteceWolontariusze ZHP w brzeskiej biblioteceWolontariusze ZHP w brzeskiej biblioteceWolontariusze ZHP w brzeskiej biblioteceWolontariusze ZHP w brzeskiej biblioteceWolontariusze ZHP w brzeskiej biblioteceWolontariusze ZHP w brzeskiej biblioteceWolontariusze ZHP w brzeskiej biblioteceWolontariusze ZHP w brzeskiej biblioteceWolontariusze ZHP w brzeskiej biblioteceWolontariusze ZHP w brzeskiej biblioteceWolontariusze ZHP w brzeskiej biblioteceWolontariusze ZHP w brzeskiej biblioteceWolontariusze ZHP w brzeskiej biblioteceWolontariusze ZHP w brzeskiej biblioteceWolontariusze ZHP w brzeskiej bibliotece

 

"Książka i możliwość czytania to jeden z największych cudów naszej cywilizacji."

Maria Dąbrowska

 Kontakt

Powiatowa i Miejska Biblioteka
Publiczna w Brzesku

Plac Targowy 10
32-800 Brzesko

tel./ fax. (14) 66-312-02, (14) 68-64-550
e-mail: kontakt@bibliotekabrzesko.pl

Inspektor Ochrony Danych Małgorzata Kucia
e-mail: ido@bibliotekabrzesko.pl

Dane kontaktowe