Relacje z wydarzeń

Podkręć swój metabolizm - sposoby na oczyszczenie organizmu

14 czerwca 2016 odbyło się trzecie spotkanie z dietetykiem inż. Kingą Nakończy z Centrum Dietetycznego Naturhouse w Brzesku na temat "Podkręć swój metabolizm - sposoby na oczyszczenie organizmu". Prelekcja cieszyła się powodzeniem o czym świadczyła duża frekwencja uczestników.

Więcej  14.06.2016
Pierwsza brzeska NOC BIBLIOTEK za nami!

4 czerwca 2016 r. Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Brzesku wzięła udział w II ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek i była otwarta dla swoich użytkowników do późnych godzin nocnych.

Więcej  04.06.2016
"Materiały bibliograficzne do dziejów Brzeska i rodziny Goetzów Okocimskich"

2 czerwca w RCKB w Brzesku odbyła się konferencja popularnonaukowa pt. "Rola rodziny Goetzów Okocimskich w budowie i rozwoju gospodarki Regionu Polski Południowej w XIX i XX wieku".

Więcej  02.06.2016
Pożegnanie Marii Marek - Dyrektor PiMBP w Brzesku

30 maja 2016 r. pracownicy Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Brzesku pożegnali długoletnią Dyrektor Marię Marek, przechodzącą po 45 latach wspaniałej pracy zawodowej na emeryturę.

Więcej  30.05.2016
Quest Dziedzictwo Goetzów Okocimskich

24 maja 2016 roku, młodzież z Publicznego Gimnazjum nr 1 w Brzesku wyruszyła na "wyprawę odkrywców", by poznać dzieje rodu Goetzów.

Więcej  24.05.2016
Warsztaty komputerowe dla zaawansowanych rozpoczęte

W dniu 18 maja rozpoczęły się bezpłatne warsztaty komputerowe dla zaawansowanych organizowane przez Dział Multimedialny.

Więcej  18.05.2016
Oczyść się na wiosnę - dietetyk w Bibliotece

17 maja 2016 r. odbyło się kolejne spotkanie z dietetykiem inż. Kingą Nakończy z centrum dietetycznego NaturHous w Brzesku.

Więcej  17.05.2016
Spacer po ulicach Brzeska... z historią w tle

17 maja 2016 r. grupa uczniów z PG nr 1 w Brzesku uczestniczyła w niecodziennej lekcji , którą przeprowadził historyk sztuki, znawca dziejów Brzeska - pan Jerzy Wyczesany. Lekcja ta odbyła się w plenerze.

Więcej  17.05.2016
Wizyta arcybiskupa Mieczysława Mokrzyckiego

13 maja 2016 r. Regionalne Centrum Kulturalno-Biblioteczne odwiedził arcybiskup Mieczysław Mokrzycki, osobisty sekretarz dwóch papieży: Jana Pawła II i Benedykta XVI.

Więcej  13.05.2016
Jubileusz 70-lecia Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Brzesku

Uroczystość Jubileuszu brzeskiej Biblioteki miała miejsce 12 maja 2016 r. Rozpoczęła się Mszą Święta w kościele pw. św. Jakuba i NMP Matki Kościoła w Brzesku. Następnie w Regionalnym Centrum Kulturalno-Bibliotecznym...

Więcej  12.05.2016